היי, שמי גידי
וזה הסיפור שלי...

המוכיח שאפשר

אני מרצה, מורה ומוזיקאי, וכן, אני גם עיוור מלידה, המוכיח שאפשר לראות מעבר לגבולות האפשר.

הכל התחיל כשנולדתי

נולדתי כפג ואיבדתי את הראייה כתוצאה מעודף חמצן באינקובטור.
למזלי קיבלתי המון תמיכה ואהבה מהמשפחה שלי שעזרה לי להתמודד עם כל האתגרים שהחיים הציבו בפני.

חץ גידי פג
גידי פג

התאמות למערכת החינוך

מערכת החינוך לא ממש ידעה להתמודד איתי, למדתי במסגרות רגילות ללא תמיכה מיוחדת, כתלמיד התמודדתי עם חוסר הבנה לצרכי המיוחדים, וכך בתקופת התיכון מצאתי את עצמי ללא מסגרת לימודים. יחד עם זאת, הסקרנות והרצון עזרו לי להגיע להישגים ולחשיפה גם בתקשורת, כמו שתראו בסרטונים הבאים.

בבית הזה כולם מתגייסים

גידי חייל בגלגלצ בעמדת שידור

אני כמובן החלטתי לא להרים ידיים, התנדבתי לשירות צבאי בגלי צה"ל כעורך מוזיקלי וכמפיק, המשכתי לשרת ב-8200 כמתורגמן ואף חתמתי לשנת קבע.

אחרי הצבא חוזר ללימודים

לאחר השירות הצבאי סיימתי בהצלחה לימודי תואר ראשון בחינוך ובמוזיקה וקיבלתי תעודת הוראה במכללת לוינסקי, המשכתי ללימודי תואר שני במוזיקה וחינוך במכללת לוינסקי, וסיימתי את לימודי בהצטיינות, תוך התמחות בחקר תולדות המוזיקה ובהשוואות ביצועים.

סיפור חיי...

בשנת 2018 קיבלתי קביעות ממשרד החינוך (והפכתי למורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות), ומאז ועד היום אני מלמד מוזיקה בבתי ספר יסודיים ובחטיבות ביניים. בין לבין התקבלתי לעבודה כתומך  טכני בבזק בנלאומי (עבדתי שם כבר למעלה מ14 שנה- תציצו בסרטון לראות אותי עובד).
חוצמזה, אני מנגן בהרכבים מוזיקליים, שותף ומנגן באנסמבל הייצוגי בנושא טכסים של מכללת לוינסקי לחינוך מזה 9 שנים, מייעץ לחברות בנושא נגישות באתרים, ובעיקר מרצה באהבה לחברות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים וחוגי בית.

לראות מעבר לגבולות האפשר, כבר אמרתי?

תעודות

דילוג לתוכן