היי, שמי גידי
וזה הסיפור שלי...

אני מורה, מרצה ומוסיקאי,
וכן, אני גם עיוור מלידה, המוכיח

שאפשר לראות מעבר לגבולות האפשר.

הכל התחיל כשנולדתי

נולדתי כפג ואיבדתי את הראייה כתוצאה מעודף חמצן באינקובטור. למזלי קיבלתי המון תמיכה ואהבה מהמשפחה שלי שעזרה לי להתמודד על כל האתגרים שהחיים הציבו בפני.

התאמות למערכת החינוך

מערכת החינוך לא ממש ידעה להתמודד איתי, למדתי במסגרות רגילות ללא תמיכה מיוחדת, כתלמיד התמודדתי עם חוסר הבנה לצרכי המיוחדים, וכך בתקופת התיכון מצאתי את עצמי ללא מסגרת לימודים. יחד עם זאת, הסקרנות והרצון עזרו לי להגיע להישגים ולחשיפה גם בתקשורת, כמו שתראו בסרטונים הבאים הבאים.

בבית הזה כולם מתגייסים

אני כמובן החלטתי לא להרים ידיים, התנדבתי לשירות צבאי בגלי צה"ל כעורך מוסיקלי וכמפיק, המשכתי לשרת ב-8200 כמתורגמן ואף חתמתי לשנת קבע.

אחרי הצבא חוזר ללימודים

לאחר השירות הצבאי סיימתי בהצלחה לימודי תואר ראשון בחינוך ובמוסיקה וקיבלתי תעודת הוראה במכללת לוינסקי , המשכתי ללימודי תואר שני במוסיקה וחינוך במכללת לוינסקי, וסיימתי את לימודי בהצטיינות, תוך התמחות בחקר תולדות המוסיקה ובהשוואות ביצועים.

סיפור חיי...

בשנת 2018 קיבלתי קביעות ממשרד החינוך (והפכתי למורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות), ומאז ועד היום אני מלמד מוסיקה בבתי ספר יסודיים ובחטיבות ביניים. בין לבין התקבלתי לעבודה כתומך  טכני בבזק בנלאומי (ואני נמצא שם כבר למעלה מ14 שנה- תציצו בסרטון לראות אותי עובד).
חוצמזה, אני מנגן בהרכבים מוסיקליים, שותף ומנגן באנסמבל הייצוגי בנושא טכסים של מכללת לוינסקי לחינוך מזה 9 שנים, מייעץ לחברות בנושא נגישות באתרים, ובעיקר מרצה באהבה לחברות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים וחוגי בית.

לראות מעבר לגבולות האפשר, כבר אמרתי?

תעודות