לראות מעבר לגבולות האפשר

איך עיוור נוהג?

הרצאה מרתקת המעניקה כלים מעשיים להתמודדות עם אתגרי החיים, דרך סיפור חייו מעורר ההשראה של גידי אהרונוביץ.

איך להתגבר על מכשולים ואתגרים,

ולראות מעבר לגבולות האפשר?

הרצאה, חווייתית עשירה בתובנות לחיים, הומור, רגש ומוזיקה טובה. גידי אהרונוביץ מספר את סיפור חייו המרגש, עיוור שנפלט ממערכת החינוך והצליח להגשים את חלומו להשתלב בחברה, ולהפוך למורה ולמרצה המשפיע על ילדים ומבוגרים. ההרצאה מעניקה כלים מעשיים להתמודדות עם אתגרי החיים ומציעה דרך יצירתית להסתכל על אתגרי החיים גם בשהכל נראה חשוך. ההרצאה בשילוב קטעי נגינה בחליל צד.

נעים להכיר

גידי אהרונוביץ עיוור מלידה המוכיח שאפשר לראות מעבר לגבולות האפשר.

המורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות ממשרד החינוך ומשמש כמורה למוזיקה בבית ספר יסודי ובחטיבת ביניים. גידי התנדב לשירות צבאי בגלי צה"ל כעורך מוזיקלי וכמפיק, והתנדב לשרת ב-8200 כמתורגמן בשירות קבע. סיים תואר שני בהצטיינות בחינוך ובמוזיקה במכללת לוינסקי, תוך התמחות בחקר תולדות המוזיקה ובהשוואות ביצועים.

תראו מה כתובים עליי

עדויות של משתתפים

נעמי
נעמיבית איזי שפירא
קרא עוד
היה לנו עונג רב להשתתף במופע מרתק Driving Blind עם החלילן המופלא גידי אהרונוביץ שריתק את הנוכחים בארוע בבית איזי שפירא לזכרה של ליאורה גולדברג ז"ל. גידי העביר אותנו במסע חייו בצורה מרתקת, מרגשת ומלאת הומור ובטחון על היותו אדם עם עיוורון שהצליח נגד כל הדעות להגיע להישגים מוזיקלים מדהימים. חדות הנגינה והצלילים היו יוצאי דופו והליווי של אורי פרנס הלהיב את כולנו ואפשר לנו לחוות חוויה יוצאת דופו בזכות ערב מיוחד של מוזיקה, רגש ורצון לעוד. כדאי לשמוע ולהקשיב, זהו ערב שמשאיר חותם עמוק ומיוחד.
אילנה ומיכה גיל
אילנה ומיכה גילבוגרי קורס טייס
קרא עוד
אירחנו את גידי במסגרת חוגי בית של קבוצת חברי ילדות, משפחה ומפגש שנתי של בוגרי קורס טייס. סיפור חייו הוא סיפור מעורר השראה על מאבק והצלחה למרות הקשיים ונגד כל הסיכויים. גידי סיים בהצטיינות שני תארים בחינוך מוזיקלי ומלווה את הרצאתו בנגינה בחליל צד וכליווי לשירה בציבור . והכל מתובל בהומור הכול-כך אופייני לו. כל אלה הופכים את המפגש לאירוע מיוחד, מרתק ומחמם לב. מומלץ בחום!!! אילנה ומיכה גיל הדר עם
איריס ויעל.
איריס ויעל. רכזות מועדון " בוקר בצוותא"
קרא עוד
מועדון " בוקר בצוותא" – של ותיקי בית יצחק- שער חפר, מבקש להודות לגידי אהרונוביץ על מפגש מרגש ומעשיר. גידי שיתף אותנו בסיפור חייו, הקשיים שלו ושל הוריו בהתמודדות היום יומית עם העיוורון. סיפר על המערכות השונות מולם עמד בנחישות ובהצלחה רבה. לאורך כל המפגש גידי הפליא לנגן בחליל ולא שכח לרגע לתבל כל קושי בהומור הציני והמיוחד שלו. אנחנו ממליצים בחום ובשמחה לכל קבוצה בכל גיל לחוות את המפגש עם גידי. תודה לך גידי על בוקר מרתק – יישר כוח.
לביא יואב
לביא יואבצלם ואופניים
קרא עוד
יש אנשים, הרצאות, סיפורי חיים - שמשאירים אותך ללא מילים. ובין צחוק מתגלגל ודמעה שמתגלגלת על הלחי למשמע סיפורו של העיוור מלידה שרואה דרך המוזיקה והנשמה שלו יותר טוב מרוב האנשים - בהחלט חווייה מהמשמעותיות שחוויתי ותלך אתי עוד שנים רבות! אז תודה לך גידי על הזכות🙏 אתה השראה!
הקודם
הבא

למי מיועדת ההרצאה


ההרצאה מיועדת לקהל בוגר,לחוגי בית ולגמלאים

משך ההרצאה


משך ההרצאה המומלץ: כ-שעה וחצי ולאחריה דו שיח פתוח על ההרצאה

כליים שתקבלו

להתמודד עם אתגרים, לפתח את כושר המנהיגות והמוטיבציה, ללמוד לקחת אחריות ותמיד להסתכל על החיים בהומור

יש גם ברושור


רוצים להדפיס לכם את הפרטים? לחצו כאן והקובץ יירד ישירות למחשב

מה תקבלו בהרצאה

כיצד לראות מעבר לגבולות הדמיון

נצא יחד למסע מלא בהומור ולאחר מכן זווית הראייה שלכם תהייה אחרת לגמרי

איך להתגבר על מכשולים ואתגרים

תגלו מהי מוטיבציה והעצמה אמיתית ואיזה עולם אנחנו מאחלים לעצמנו

לראות את האור גם כשהכל נראה חשוך

מעבר להנאה והומור, לקבל תובנות כלים מעשיים לשינוי יום יומי

להזמנת המופע איך עיוור נוהג השאירו פרטים

דילוג לתוכן