יש לי עיניים בגב

ההרצאה שכל איש חינוך חייב לשמוע... ולראות...

תובנות חשובות, שיטות לימוד ייחודיות וכלים יצירתיים שיפקחו לכם את העיניים

להיות מורה כיום זו בהחלט משימה מאתגרת, וכדאי להצליח בה חייבים לקבל נקודת מבט חדשה וכלים יצירתיים שירתמו את התלמידים ללימודים - ומה יותר טוב מלשמוע את זה מהמורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות. גידי אהרונוביץ מספר את סיפור חייו בהומור ורגש - עיוור שנפלט ממערכת החינוך והצליח להגשים את חלומו להשתלב בחברה, ולהפוך למורה ולמרצה המשפיע על ילדים ומבוגרים. גידי משלב בהרצאה כלים שפיתח ועזרו לו במערכת החינוך, תובנות משנות חיים וקטעי נגינה.

נעים להכיר

גידי אהרונוביץ עיוור מלידה המוכיח שאפשר לראות מעבר לגבולות האפשר.

המורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות ממשרד החינוך ומשמש כמורה למוסיקה בבית ספר יסודי ובחטיבת ביניים. גידי התנדב לשירות צבאי בגלי צה"ל כעורך מוסיקלי וכמפיק, והתנדב לשרת ב-8200 כמתורגמן בשירות קבע. סיים תואר שני בהצטיינות בחינוך ובמוסיקה במכללת לוינסקי, תוך התמחות בחקר תולדות המוסיקה ובהשוואות ביצועים

אנשי הוראה משתפים

נעמי
נעמיבית איזי שפירא
קרא עוד
היה לנו עונג רב להשתתף במופע מרתק Driving Blind עם החלילן המופלא גידי אהרונוביץ שריתק את הנוכחים בארוע בבית איזי שפירא לזכרה של ליאורה גולדברג ז"ל. גידי העביר אותנו במסע חייו בצורה מרתקת, מרגשת ומלאת הומור ובטחון על היותו אדם עם עיוורון שהצליח נגד כל הדעות להגיע להישגים מוסיקלים מדהימים. חדות הנגינה והצלילים היו יוצאי דופו והליווי של אורי פרנס הלהיב את כולנו ואפשר לנו לחוות חוויה יוצאת דופו בזכות ערב מיוחד של מוסיקה, רגש ורצון לעוד. כדאי לשמוע ולהקשיב, זהו ערב שמשאיר חותם עמוק ומיוחד.
אילנה ומיכה גיל
אילנה ומיכה גילבוגרי קורס טייס
קרא עוד
אירחנו את גידי במסגרת חוגי בית של קבוצת חברי ילדות, משפחה ומפגש שנתי של בוגרי קורס טייס. סיפור חייו הוא סיפור מעורר השראה על מאבק והצלחה למרות הקשיים ונגד כל הסיכויים. גידי סיים בהצטיינות שני תארים בחינוך מוסיקלי ומלווה את הרצאתו בנגינה בחליל צד וכליווי לשירה בציבור . והכל מתובל בהומור הכול-כך אופייני לו. כל אלה הופכים את המפגש לאירוע מיוחד, מרתק ומחמם לב. מומלץ בחום!!! אילנה ומיכה גיל הדר עם
איריס ויעל.
איריס ויעל. רכזות מועדון " בוקר בצוותא"
קרא עוד
מועדון " בוקר בצוותא" – של ותיקי בית יצחק- שער חפר, מבקש להודות לגידי אהרונוביץ על מפגש מרגש ומעשיר. גידי שיתף אותנו בסיפור חייו, הקשיים שלו ושל הוריו בהתמודדות היום יומית עם העיוורון. סיפר על המערכות השונות מולם עמד בנחישות ובהצלחה רבה. לאורך כל המפגש גידי הפליא לנגן בחליל ולא שכח לרגע לתבל כל קושי בהומור הציני והמיוחד שלו. אנחנו ממליצים בחום ובשמחה לכל קבוצה בכל גיל לחוות את המפגש עם גידי. תודה לך גידי על בוקר מרתק – יישר כוח.
John Doe
John Doeצלם ואופניים
קרא עוד
יש אנשים, הרצאות, סיפורי חיים - שמשאירים אותך ללא מילים. ובין צחוק מתגלגל ודמעה שמתגלגלת על הלחי למשמע סיפורו של העיוור מלידה שרואה דרך המוסיקה והנשמה שלו יותר טוב מרוב האנשים - בהחלט חווייה מהמשמעותיות שחוויתי ותלך אתי עוד שנים רבות! אז תודה לך גידי על הזכות🙏 אתה השראה!
הקודם
הבא

פרטים טכנים

למי מיועדת ההרצאה

ההרצאה מיועדת למנהלי בית ספר, מורים ואנשי הוראה

משך ההרצאה

משך ההרצאה המומלץ: כשעה וחצי ולאחריה דו שיח פתוח על ההרצאה

כליים שתקבלו

איך לעורר מוטיבציה, איך לגרום לילדים לאהוב ללמוד, איך לשלוט בכיתה, איך לתת לתלמידים לבטא את עצמם

יש גם ברושור

רוצים להדפיס לכם את הפרטים? לחצו כאן והקובץ יירד ישירות למחשב

מה תקבלו בהרצאה

כיצד תראו את התלמידים גם מבלי לראות

כיצד לגרום לילדים לשתף פעולה ולהיות חלק מתכנית הלימודים?

איך מעוררים מוטיבציה בקרב הילדים?

אילו כלים פדגוגים יצירתיים יעזרו גם לכם לראות אחרת ?

כיצד נותנים לכל ילד וילדה מקום לבטא את עצמם?

להזמנת ההרצאה יש לי בעיניים גב השאירו פרטים

דילוג לתוכן